Darbo skelbimas kraštotvarkos specialisto pareigoms užimti

Rambyno regioninio parko direkcijai  reikalingas specialistas kraštotvarkai. Tai karjeros valstybės tarnautojo pareigybė, kuriai organizuojama centralizuota konkursinė atranka Valstybės tarnybos departamente. Informacija apie šį konkursą  paskelbta VTD svetainėje. Susidomėjusius kviečiame sekti informaciją VTD ir teikti dokumentus atrankai.

Specialisto darbo pobūdis: tai darbas valstybės viešo administravimo įstaigoje: su saugomos teritorijos  priežiūra ir kontrole statybų ir kitos ūkinės veiklos srityse, su saugomos teritorijos pritaikymu lankymui, lankytojų srautų reguliavimu, kraštovaizdžio ir lankytojų stebėsena ir analize.

Išsilavinimas: aukštasis universitetinis, studijų kryptys: gamtinė geografija, arba aplinkos inžinerija, arba visuomeninė geografija, arba kraštovaizdžio architektūra)  arba  bet kokios krypties  aukštasis universitetinis išsilavinimas ir  ne mažiau 1 metų darbo patirtis geodezijos ir kartografijos srityje.

Užsienio kalbos: anglų, B1

Kiti reikalavimai: Vairuotojo pažymėjimas B kategorija, gebėjimas dirbti su ArcGIS programomis, GPS prietaisais, geoinformacinėmis sistemomis.

Bazinio darbo užmokesčio dydis neatskaičius mokesčių: 1126 eur

Privalumai: darbas itin gražioje tiek gamtiškai, tiek istoriškai įdomioje Lietuvos vietoje, prie pat Nemuno upės, ES sienos su Rusija,  nedideliame draugiškame kolektyve.

Skelbimas galioja lapkričio mėn.

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-11-03