Edukacija

Rambyno regioninio parko nuostatuose, kaip viena iš veiklos sričių ir funkcijų yra numatoma vykdyti švietėjišką, pažintinę ir kultūrinę veiklą, propaguoti gamtos ir kultūros paveldą bei jo apsaugą. Organizuojame teminius edukacinius užsiėmimus, žygius pažintiniais takais, mūsų pasiūlytu arba Jūsų pačių norimu maršrutu. Gamta – puikus mokymosi ir kūrybos laukas, erdvė augti ir tobulėti. 

Edukacinė išvyka dviračiais „ Kur senasis Rambynas“

Šios edukacijos metu, keliaudami dviračiais iš arčiau susipažinsime su Merguvos apžvalgos bokštu, nuo kurio, kitame Nemuno krante matosi Ragainės pilis, toliau važiuodami pasieksime Baltųjų gandrų kolonija Bitėnuose, kaimo viduryje, pušyne kompaktiškai susikrovę lizdus baltieji gandrai. Lizdų skaičius kinta nuo 23 iki 18.  Keliaudami aplankysime Mažosios Lietuvos panteoną - Bitėnų kapinaites. Tai Martyno Jankaus, Viliaus Storosto – Vydūno, Valterio – Kristupo Banaičio, Jono Vanagaičio, Elenos Grigolaitytės – Kondratavičienės, Aleksandro Žvinakio amžinojo poilsio vietą. Be to, lankysimės regykloje ant Rambyno kalno. Nuo jos atsiveria vaizdai į Mažąją Lietuvą (Kaliningrado sritis), Lietuvos istorijai ir kultūrai svarbius Ragainės ir Tilžės miestus, Nemuno vingius, potvynio vandenimis užliejamas pievas, Nemuno deltos pradžią. Rambyno kalnas – skalvių (baltų) genties šventvietė.

Maksimalus dalyvių skaičius – 15 dalyvių.
Trukmė: 1-2 val.

Kaina: grupei iki 15 asmenų – 45 eu.

                            1 asmeniui – 5 eu.

 

Edukacinė veikla  „Linksmai keliauk ir pažink Rambyno regioninį parką“

Žaidimas „ Keliauk po Rambyno regioninį parką“

Žaidimo tikslas – kas greičiau „apkeliaus“ įdomiausius saugomoje teritorijoje esančius lankomus objektus ir saugomas vertybes. Žaidimo metu susipažinsime su teritorija, jos įdomiausiomis vietomis.

Žaidimas nesudėtingas, skirtas vidutinio amžiaus vaikų grupei ir suaugusiems. Jį galima žaisti patalpoje ir lauke.

Maksimalus dalyvių skaičius – 15 dalyvių.

Trukmė - ~1 val.

Kaina: grupei iki 15 asmenų – 45 eu.

                            1 asmeniui – 5 eu.

 

Edukacinė veikla  „PPP (pažink- pajusk- pasidaryk) “

Susipažinsime su saugomų teritorijų ir Rambyno regioninio parko simboliais ir jų reikšmėmis. Pasidarysime pakabučių iš spalvoto modelino, kuriuose pavaizduosime parko simbolius.

Maksimalus dalyvių skaičius – 15 dalyvių.

Trukmė: ~2 val.

Kaina: grupei iki 15 asmenų – 45 eu.

                            1 asmeniui – 5 eu.

 

Tel.nr. +37065972410

El.paštas: [email protected]

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-05-19